Харків: інвентаризація

28 листопада 2014 року у Центрі сучасного мистецтва “Єрмілов-центр” (Харків, Україна) відбувся форум “Харків: інвентаризація” з циклу дослідницько-освітніх заходів, присвячених місту та міським формам.

Головна мета форуму – “інвентаризувати” сучасне архітектурне середовище міста Харкова, тобто зафіксувати наявність об’єктів міської середовища Харкова і оцінити їхній сучасний стан, обговорити, що слід визнати “спадщиною” Харкова і що “не є цінним”, зрозуміти, що і як робити далі – не тільки професійній спільноті, а й пересічним громадянам.

У форумі взяли участь відомі харківські архітектори, міські планувальники, реставратори, художники та дизайнери: Олег Дроздов (“Drozdov & Partners”), Валерій Пономарьов (Інститут Харківпроект), Микола Рідний, Володимир Новгородов (дійсний член ICOMOS, член-кореспондент Академії архітектури України, член Національної Спілки архітекторів України та Містобудівної ради Харкова), Марія Норазян та Ілля Павлов (дизайн-студія “GRAFPROM”, концепт-дизайнери “Fedoriv.com”), Василиса Щеголева та Богдан Волинський (Архітектори “Сніжок”, Харків). Відеозаписи доповідей, дискусій і проміжні результати дослідження доступні за посиланням.

Організатори: ГО Urban Forms Center та ГО “Критичне мислення” (Харків, Україна).